Dejte koupališti sbohem


Příliš vysoké letní teploty jsou často důvodem, proč lidé chodí na koupaliště. Ať už jdou na obyčejné koupaliště, do aquaparku nebo do rybníku, čekají, že se trochu zchladí a uniknou všudypřítomnému horku. Někdo chodí rád do bazénu především kvůli plavání, někomu stačí se jen tak naložit do vody a užívat si chvilku klidu. Problém ale je, že mnoho lidí vráží na koupaliště po celé léto, a tak je často těžké najít volné místo nejen na parkování, ale i na břehu, kam by si člověk dal deku a osobní věci. I proto mnoho lidí dává přednost pořízení vlastního bazénu.

dno bazénu

Nechcete nafukovací bazén?
Nafukovací bazén je sice levný a dostupný pro všechny, ale má velikou nevýhodu. Protože je vyrobený z gumy, snadno se poškodí. Stačí malinký kamínek a bazén je rozbitý. I když si dáte sebevětší práci s tím abyste našli místo bez kamení, stejně se většinou najde něco, co takový bazén zničí nenápadně a velice rychle. Jsou to ten vyhozené peníze. Navíc ani dobře nedrží tvar a rozměry takových bazénů jsou spíše menší. Daleko lepší je pořídit si kvalitní plastový bazén.

luxusní bazén

Vybrat si můžete zapuštěný a nebo na povrch. Většina lidí si vybírá zapuštěný bazén, který se vyznačuje tím že se zapustí do země a neruší tak povrch zahrady či terasy. Jistě vás zajímá jaká je za takový bazén cena. Nejlevnější zapuštěný bazén obdélníkového tvaru stojí méně než 60 tisíc korun. To je cena, která je opravdu perfektní.

Proč si vybrat nás?
Na trhu působíme už řadu let, a nabízíme pouze kvalitní bazény, které vydrží desítky let. Nabízíme i možnost instalace bazénu na klíč, díky čemuž budete mít svůj bazén připravený bez práce. Můžete si vybrat nejen obyčejný bazén, ale i přelivový, nebo bazén se slanou vodou. Pokud neřešíte peníze, rozhodně si můžete vybrat to nejlepší z naší nabídky.
Dopřejte si luxus vlastního bazénu a koupejte se doma v soukromí.