Zapracujte na sobě, aby si vás mohla vaše partnerka vážit


Ženy, které si vybírají partnera podle výše jeho konta, luxusního automobilu, vlivných konexí a podobných nesmyslů, aniž by je zajímalo jeho nitro a skutečné sebevědomí, bývají velmi povrchní. Naopak seznámíte-li se s dívkou, kterou zajímají vaše vnitřní hodnoty, váš pozitivní vztah k dětem, k rodině, přátelům, kolegům na pracovišti, přírodě atd., bude to velká životní výhra. Možná největší, jakou jste si mohli přát.

láskyplní partneři

Takovou partnerku se snažte udržet a neměli byste ji zklamat. Bude-li zároveň empatická, jistě vám mnohá klopýtnutí odpustí a pomůže znovu se postavit na nohy, ale čím méně těch „kopanců“ bude, tím pevnější vztah můžete očekávat. Jedním z nich také poměrně často bývá selhávání erekce.

Mužskou erekci bychom mohli přirovnat ke kouzelnému proutku. Aby se pružná hadička proměnila v rozkroku v pevnou hůl, co uspokojí vás i vaši dívku, je zapotřebí řada podmínek, mezi nimiž kralují zejména dvě – strava a životní styl ve vztahu ke stresu. Platí tu jednoduchá rovnice – pokud je váš jídelníček přímo katastrofální a stresujete se v zaměstnání i kdekoli jinde prakticky denně, pak se problémy s erekcí projeví poměrně brzy. A že takto žije v současné době mnoho mladých mužů, prokazují případy obrovského zájmu o to, kde koupit Viagru.

novomanželé u moře

Zapomeňte na Viagru

Chcete-li sami sebe i vaši partnerku potěšit a upevnit váš vztah, buďte sebevědomý muž a neohlížejte se za Viagrou, ale za adaptogeny, tedy bylinkami, například Ženšenem, co bojují proti stresu a zvyšují potřebný testosteron. Pouze bylinky to ale nevyřeší, musíte na sobě zapracovat i sami, a to zejména potlačováním stresových vlivů a zlepšením vašeho jídelníčku.

Ještě stále konzumujete mnoho masa a uzenin, piva, sladkostí z rafinovaného cukru a bílého pečiva? Zajděte někdy do prodejny zdravé výživy, abyste zjistili, co si dávat na talíř, aby to nejen chutnalo, ale aby vás to především dostatečně vyživovalo.