Altán na zahradní akci


Dnes vám představím firmu z Trutnova, která vyrábí altány na vaši zahradu. Firma nabízí mnoho druhů altánů https://www.pergoly-trutnov.cz/drevene-pergoly-zahradni-altany od malých, pro běžné posezení s rodinou po velké, které jsou vhodné na zahradní oslavy či větší rodinné letní grilování. Velké altány jsou bytelnější. Nemusíte být zrovna z Trutnova a okolí, abyste si mohli altán od firmy objednat, jelikož si můžete nechat udělat řešení na míru o předních výrobců, Trutnov, České Budějovice, Brno, Ostrava, Zlín, Plzeň, Olomouc, Pardubice i Praha. Pokud nežijete v České republice je také možnost dovozu po EU, převážně do Německa, Polska, Rakouska, ale také do Francie.

Zahradní altán 1
Jedná se o nejlevnější altány v České republice a za malý poplatek k nim také nabízí střešní krytinu šindel ve třech různých barvách. Momentálně nabízí mnoho altánů, ze kterých si vyberou i náročnější. Je možnost výběru velikosti i vzhledu a po domluvě tak přizpůsobit požadavkům zákazníka.
Altány nabízí ve velikosti 3x3m,4x4m, 3x4m, ale také 3x6m. Malou nevýhodou je vlastní montáž, lakování a pokrytí, ale věřím, že s návodem zvládne každý. Jsou vyráběny z kvalitního dřeva.
Ceny se pohybují po vánoční slevě od 26 000,- do 29 000,- a bez slevy od 27 000,- do 31 000,-.

Zahradní altán 2
Altán je možné umístit kdekoliv na zahradě, kde bude dělat radost při příjemném posezení na čerstvém vzduchu v dešti, ale také při horkých letních dnech, kdy se v něm ukryjete před sluncem. V některých modelech altánů je také možnost přenocování, takže si užijete noc jako z pohádky, kdy budete dýchat teplý letní vzduch a poslouchat okolní zvuky přírody. V případě zájmu o altán mrkněte na webové stránky, kde naleznete více informací. Po telefonické nebo písemné domluvě je také možnost se přijet osobně podívat a vybrat si, nebo se domluvit na altánu, který vám bude nejvíce vyhovovat.