Hobby naší doby

Jaké máte svoje koníčky? Jistě každý má nějaké své záliby. Protože pokud člověk nemá žádné své záliby, tak by asi strádal. Protože jak by si jinak člověk mohl odpočinout, kdyby nic nedělal? Například já mám strašně ráda sport.  Raději odpočívám aktivně. Samozřejmě ale taky nepohrdnu nějakou dobrou knihou. To je taky moje velké hobby. A do mého hobby taky patří vaření. A ať se to zdá možná neuvěřitelné, nikomu to nechutná. Vůbec nechápu, jak někomu nemůže chutnat moje jídlo. Chutná úplně báječně. A můj malý syn a moje kočka si taky nestěžují. Já akorát tedy zastávám zdravou výživu, takže zbytečně moc nesolím a nepřidávám cukr.

Hobby jsou různé.

Jenomže zbytek mé rodiny je asi rozmazlený, takže potřebují více cukru a více soli. A to já zase toto odsuzuji. A protože moje hobby je vaření, tak si taky vymýšlím vlastní recepty.  A samozřejmě, že ty recepty jsou zdravé. Nicméně ale taky ráda vyrábím různé džemy. Samozřejmě, že to je ovoce ze zahrádky. Mám totiž na zahrádce hodně angreštu, rybízu, jahod a taky mám dokonce meruňky. Taky mi chutnají maliny a borůvky. Takže si jistě dokážete představit, kolik je džemu můžu z toho udělat. A nedělám jen tak obyčejné džemy.  Moje hobby je dělat, že smíchám hodně druhů ovoce.

Taky ráda poslouchám hudbu.

A taky někdy dávám do džemu celé ovoce. To potom třeba v jahodovém džemu je jedna velká jahoda. A je to spíš jako dekorace než k užitku. Ale já potom, když si dělám třeba nějaké palačinky, tak si ráda celou jahodu s ním. Nebo ji dám synovi. Zkoušeli jste někdy meruňkovo-borůvkovou marmeládu? Je naprosto dokonalá. Džem má tak zajímavou chuť, že byste ji chtěli jíst opravdu každý den. a pokud si myslíte, že tady moje hobby nekončí, tak to tedy ne. taky jsem vášnivá chovatelka vodních želviček. Tohle moje hobby mě drží už dvanáct let a taky jsem odchovala mnoho malých želviček.