Kolagen je prostě dar pro všechny vaše klouby.

Bolí vás občas kolena a někdy také záda? Snažíte se cvičit a hýbat, máte už tisíc různých rad od kamarádek, ale nějak zatím žádná rada moc nepomohla. Koleno vám chtějí na ortopedii operovat, prý už si to zaslouží, ale do toho se vám zase tak moc nechce. Takže sedíte ve veliké kanceláři, kde je vás asi dvacet a každou chvilku se musíte zvednout, projít se, nebo se prostě nějak protáhnout. Při sezení vykopáváte nohy, klátíte jimi, až vás už skoro všichni pozorují a kdo ví, co si myslí.

kolagen

Při vaření kávy v kuchyňce se k vám nenápadně přisunula starší kolegyně a povídá: „ Hele, že tebe bolej klouby? To bolelo taky toho mýho, no a starej Kolařík mu řek, ať jí hodně sulcu a tlačenek, že to prej pomáhá. No jed to, to jooo, ale taky jed nějaký doplňky a fakt se to spravilo. Asi bys s tím měla taky něco dělat.“

Tak to byla rada. Tlačenka se vám hnusí a sulc jste v životě neochutnala. Nicméně, jak jste dorazila domů, začala jste pátrat na internetu. Jo aha, tak toho sulcu a tlačenek bych musela sníst snad na kila. Hmm, tak to ani náhodou. Co ty doplňky. Aha, tady to je. Kolagen na klouby, to by mohlo být ono.

klouby

Takže začínáte bojovat, první krok podniknut, kolagen objednán. Ne že by v těch přírodních zdrojích jako tlačenka a sulc nebyl, ale je ho tam tak málo, že bychom museli jíst tyto zabijačkové pochoutky takřka neustále a to nesnese ani jejich zaručený milovník. Ale takhle izolovaný kolagen, který tak skvěle působí na klouby, to bude prostě hračka. Původně měly naše klouby kolagenu dostatek, ale s přibývajícím věkem se z organismu vytrácí a je třeba ho prostě doplňovat. A protože přírodní doplňování v podobě nějaké malé mističky huspeniny určitě nestačí, je pro naše klouby připravena unikátní nabídka již zpracovaného kolagenu. Tak ji neváhejte vyzkoušet. Vaše klouby avy spolu s nimi opravdu přestanete trpět.