Kupte si mobilní dům

Pokud byste si chtěli zakoupit mobilní dům, dnes tu mám pro vás speciální nabídku. Chtěla bych vám představit Lavaro House 6 nr.21 https://www.top-mobilnidomy.cz/mobilheimy/-704/, který je opravdu překrásný. Když k němu přijdeme můžeme vidět, že má nádhernou šedou barvu – tato barva je většinou znakem minimalistického stylu. Také můžeme vidět zvenku jeho nádherná, velká a prostorná okna, která by snad dokázala nadchnout úplně každého. Když vejdeme do mobilního domu, první, co nás upoutá, je kuchyně, která je spojena s obývacím pokojem. Kuchyně je velice prostorná a praktická, můžeme v ní nalézt všechny věci potřebné k vaření.

m

Naproti kuchyni je menší jídelní stoleček obklopený židličkami. Kuchyně, stoleček i židličky jsou zařízené do šedé barvy. Na jídelním stolku je rozprostřen šedý ubrus, který vypadá v kombinaci s ostatním nábytkem velice hezky. Naproti jídelnímu stolku je sedačka (která je velká a prostorná) s červenými výraznými polštářky. Všemu dodávají korunu šedé závěsy, které se sem do tohoto mobilního domku neskutečně hodí. Naproti sedačce je malý konferenční stolek, který je v bílé barvě a má na sobě položen červený ubrus. Co se týče kuchyně, má ten nejmodernější nábytek, jaký si v dnešní době dokážete představit – a byl i docela drahý.

m

Kuchyni zdobí hnědo-černé parkety. Lednice je bílá a taky je v tom nejmodernějším stylu. Dřez v kuchyni je zařízen velice zvláštně, ale minimalisticky. Je menší a má béžovou barvu, která se skvěle hodí do interiéru mobilního domu. Součástí kuchyně je i myčka – do které jen dáte nádobí a ona ho sama umyje. Další takovou místností je koupelna – v ní je větší sprchový kout a dobře osvěžuje, hlavně v létě v neskutečných vedrech. V koupelně je i pračka, která pere oblečení. Umyvadlo je zde také. V koupelně jsou i poličky, do kterých se dají dát hygienické potřeby, jako je kartáček na zuby.