Moderní styl má svůj efekt

Většinou se nábytek vyrábí v barvách neutrálních, případně v jejich lehkých odstínech. Když se koupí klasický nábytek, tak většinou si vezeme domů spoustu dílů, které postupně sestavíme dohromady, až do původního nákresu. Mnohdy se dají ještě dokoupit jednotlivé kusy na objednávku, tudíž vlastně jsme si přivezli takovou skládačku pro dospělé. Ovšem kdo nám nařídí, abychom si složenou stavebnici postavili podle obrázku? Vlastně nikdo a tak si můžeme vytvořit svoje vlastní dílo a nábytek sestavit úplně jinak. Propojit a navázat s poličkami a skříňkami jiných barev a komponentů. Výsledek bude stejně praktický a na druhou stranu ještě zábavný. Nikdo neuvěří, že to zrovna byla ta stěna z letáčku. V podstatě se dá říci, že se jedná o minimalistický styl, který je poslední dobou hodně rozšířený.

kuchyně

Co je základ tohoto stylu?
· Žádný chaos, jak by se mohlo na první pohled zdát, je to jen pohled z jiného úhlu.
· Hravé rozbíjení ploch. Ne že je budeme doslova ničit, ale zkrátka je rozhodíme jinak, než se původně s nimi zamýšlelo.
· Bourání stereotypu, jelikož jsme naučení na plánky, návody a i na to, že všechno musí být tak, jak je nařízeno.
· Vlastní představa a tvorba. Někdo renovuje a jiný zase z nového tvoří design, který je mu blízký.

spínač

Jak se ale začne v jedné místnosti, tak by bylo ideální tento styl udržet v celém bytě. Samozřejmostí je všechny místnosti doplnit vhodnými komponenty a doladit i zásuvky a vypínače, což není dnes žádný problém, nabízí velmi slušný výběr a také si zde můžeme hrát s dekorativními rámečky nebo provedením. Prakticky se pracuje s modulárními systémy a to jak u zásuvek a vypínačů, tak i u samotného nábytku. Poté je jasně každý díl originální tvorbou, která vzešla z našeho nitra. Jednotný styl dá samotnému bytu jasnější logiku a také velmi moderní efekt.