Nebankovní hypotéka je synonymem pro dostatek peněz na cokoli

Možná právě uvažujete nad tím, kde vezmete dostatek peněz na svoje záměry. Tím spíše, pokud jste již zavítali do banky a vaše návštěva nedopadla podle vašich očekávání. Banka vám zkrátka odmítla půjčit peníze třeba proto, že jste podle jejího názoru příliš staří, máte příliš velké závazky anebo dokonce záznam v registru dlužníků, a ještě ke všemu nízké příjmy. Co teď?

nákup v dolarech

Existuje ještě jedno výhodné řešení, kterým je nebankovní hypotéka. Banky jsou až příliš svázané svými přísnými pravidly, ale to u nebankovních společností neplatí. Jistě, i nebankovní společnost nedá půjčku každému a také se zajímá o to, jak na tom její klient je po finanční stránce, aby náhodou nedošlo k tomu, že ho půjčka dostane do situace, kdy nebude schopný splácet. Ovšem i přesto jsou podmínky získání nebankovní hypotéky u nebankovní společnosti mnohem vstřícnější.

platební finty

Nebankovní společnosti jsou vstřícné jak ke klasickým spotřebitelům, tak k podnikatelům. U nebankovní společnosti tak může požádat o půjčku každý podnikatel, které má nižší daňové přiznání anebo třeba drobný záznam v registru. To jsou důvody, kvůli kterým by se k vám klasický bankovní dům otočil zády, ovšem nebankovní společnost má pro takové situace pochopení a nabízí vám řešení. Ať už v podobě nebankovní hypotéky bez doložení příjmu anebo v podobě nebankovní hypotéky bez registru.

potřesení rukou

Ovšem i pokud jde o klasické spotřebitele, tak s nebankovní společností budou jistě spokojeni. Mohou zde například získat výhodnou americkou nebankovní hypotéku s podobnými úroky jako v bance a až s třicetiletou dobou splatnosti, což je mnoho času k tomu, abyste postupně po malých částkách splatili jakýkoli dluh.

A jediné, co k takové výhodné půjčce potřebujete je jakákoli vhodná nemovitost, ať už v podobě garáže, zahradní chatky, rodinného domu anebo třeba pozemku.