NEJKRÁSNĚJŠÍ DEN NESMÍ MÍT CHYBU

Už vás přešlo počáteční nadšení, protože jste si uvědomila, co práce a zařizování kolem svatebního dne bude.
Záleží jen na vás a vašem nastávajícím, jak tento den chcete pojmout. Ženichovi je to většinou jedno, nemá žádnou představu, tak se do toho můžete pustit.
Šaty už mívá většina žen ve své hlavě vybrané.
Můžete ty vysněné hledat v půjčovně, nebo si je nechat ušít a posléze je buď prodat, nebo si je nechat na památku.
Ale pravda je, že ty, o kterých sníte, nakonec nevypadají na vás tak dobře, jak jste si představovala.  
začátek manželství
Pokud jsou vlastní, je to katastrofa a budete mít zkažený celý den, proto je lepší, když navštívíte pár půjčoven, abyste zjistila, který model se nejlépe hodí pro vaši postavu, účes, který zamýšlíte ten den mít, ale i ke květinám, které ponesete.
Zajistit místo, kde se bude pořádat hostina. Vymyslet menu, které bude chutnat hostům.
Možná zajistit nějakou kapelu, která vám bude hrát k tanci.
Hlavně na nic nezapomenout. V tom vám může být nápomocna kamarádka, která půjde za svědka. Svou radou, ale i pomocí může přispět maminka, ale pokud chcete mít vše skutečně perfektní, obraťte se na svatební agenturu.
Ale i tu vybírejte pečlivě.
Nikdy nevíte, jestli mají dobrého fotografa, zda umí reagovat na nějaký nedostatek a rychle ho vyřešit, jaké používají vybavení a doplňky, jestli dokážou zajistit líčení a účesy. Proto je dobré projít víc agentur a spojit se s lidmi, kteří využili jejich služeb.
Stojí to za to, vážně. Ne každý dokáže zajistit to, po čem toužíte, i když mají nádherné fotky a dobře propracované webové stránky.
Důležité také je, jak se chcete dopravit do místa vašeho sňatku.
Odkočírují to příbuzní, nebo si najmete i auta?
Jaká vlastně agentura pronajímá? Chtějte je vidět na vlastní oči.
Necháte se oddat venku, nebo toužíte být jako princezna a vdát se na hradě, nebo zámku?
Jestli máte už od dětství sen, o konkrétním místě a není to zrovna region, kde bydlíte, zjistěte si, o kolik bude dražší obřad a jestli se vám to vyplatí.
Dort by měl být vkusný a lahodný. Jestli je vaším snem ozdobit ho figurkou ženicha a nevěsty, tak jen do toho. Můj šálek kávy to není, ale je to váš den. Prozradím vám, že když jsem se já vdávala, tak jsme objednali dort ve vyhlášené cukrárně, podle fotky (na ochutnávku se nedělaly) a když jsme si ho odpoledne před svatbou vyzvedli, byli jsme překvapení. Vypadal jako několikapatrový kulich s růžovými vlnovkami a ani trochu se nepodobal obrázku. Bohužel, byl pátek odpoledne a nebylo kam jít pro něco jiného. Třeba i jen větrníky.
Prstýnky jsou velice důležitou součástí svatby, protože dort sníte, ale ony vám zůstanou. Ať jsou krásné a při pohledu vyjadřují, jak moc jste spolu šťastní. A není to v jejich ceně.
svatba na pláži
Hlavně nepropadněte panice a užívejte si předsvatební „šílenství“ v co největším klidu. Ono to nějak dopadne a hlavní je, že si berete svou lásku, která vám bude stát po boku a po zbytek života vám bude oporou.

Posted in Nezařazené