Rande pro nezadané

Hodně lidí si myslí, že být takzvaně single, je okrádá a mnoho aktivit, které se ve většině případů dělají ve dvou. Návštěva kina, divadla, koncertu, restaurace. To všechno jsou aktivity, které jsou spojeny spíše s aktivitou pro páry. Opravdu se o to ochuzovat nemusíte. Zkuste vystoupit ze své komfortní zóny a užít si takzvané sólo rande. Co to vlastně znamená? Zkuste pozvat na rande sami sebe. Co to je za hloupost, ptáte se? Žádná hloupost, ale skvělý den, který si užije sami se sebou a jen podle svých přání.  

Pojďme si ukázat, jak by takové sólové rande mohlo vypadat. Ideální je vynahradit si pro sebe některý den volna. Ráno vstaňte a dejte si například horkou koupel, nebo sprchu, udělejte si pěkné vlasy, namalujte se, oblečte si oblečení, ve kterém si cítíte neodolatelně a vyrazte někam na snídani. Ze začátku vám může být poměrně nepříjemné sedět v restauraci u snídaně sami, ale věřte, že po chvíli tento pocit zmizí, a vy si začnete užívat svou přítomnost a své vlastní myšlenky.  

žena v kavárně

Po snídani můžete jít například někam na procházku, zasportovat si, nebo si užít příjemnou masáž, kosmetiku, nebo jinou proceduru. Dobrý oběd případně večeře je samozřejmostí každého ideálního rande. Proč se tedy tomu vyhýbat? Neváhejte a pozvěte se do nějaké lepší restaurace, kde vaří vaše oblíbené jídlo anebo vyzkoušejte něco nového.  

radost

Večer můžete vyrazit do kina, nebo například do divadla. Pěkně se oblečte a užijte si ten pocit, kdy se věnujete opravdu jen sami sobě. Večer můžete zakončit pěknou procházku anebo novým filmem v televizi.  

Věřte, že když překonáte svůj prvotní nepříjemný pocit, sólové rande si opravdu užijete. Neochuzujte se o aktivní život a užijte si zábavu bez ohledu na to, zda máte zrovna partnera. Je velmi důležité dávat lásku nejen ostatním, ale také sám sobě. Věřte, že když se začnete více věnovat sobě, obrátí to Váš život k lepšímu.