Skvělé zubní ošetření najdete v Liberci!

Také se vám stalo, jako mě, že jste přišli ke svému zubnímu lékaři, protože jste potřebovali akutní pomoc a na dveřích vás uvítala cedule s oznámením, že odešel do věčných lovišť starobního důchodu? Tehdy mi do smíchu věru nebylo, protože jsem se jala shánět nového zubního lékaře, kde bych se mohla zaregistrovat. Ale ouha! Tušila jsem, že to bude problém. Bída s nouzí. Tím spíše, že u nás skončili hned dva zubní lékaři najednou. Neměla jsem absolutně šanci. Vím o možnosti zatelefonovat na svou zdravotní pojišťovnu, kde jsou snad povinni mi vybrat lékaře a sdělit kontakt na něho s tím, že mě zaregistruje. Bohužel můj známý přesně toto udělal, od své zdravotní pojišťovny kontakt na zubaře dostal a ten mu řekl, že má plný stav a nepřijímá žádné pacienty.

bolest zubů

Naštěstí se ke mně donesly dobré reference na zubaře Liberec, kde ještě pacienty přijímají. Sice je od nás vzdálený na padesát kilometrů, ale než dojíždět do Prahy, která je ještě dál, zkusila jsem to. A byla jsem příjemně překvapena. Zažila jsem jednání, o kterých jsem do té doby jen snila. Velmi přívětivý personál a milé chování. Pan doktor mě vyšetřil, samozřejmostí vyšetření byl i rentgen, který jsem u svého dosavadního zubaře zažila za deset let pouze jednou, a to, když jsem se zajímala o nastřelení zubu, což by byly slušné finance pro lékaře.

ošetření zubní

Ale zubního lékaře v Liberci mohu jen doporučit. Nedovoláte-li se náhodou, volají vám zpět. Ordinace dýchá moderním, ale přesto příjemným prostředím, a dokonce mě zde opustil i strach, který mě většinou u zubaře doprovází. Ošetření se provádí pod mikroskopem, což pro mě byla také novinka. Lékař tak má skvělý pohled do vašich úst a vidí zoubky jako na přehlídce. Jak jsem se dozvěděla, běžnou praxí je zhotovování implantátů a ošetření kanálků pod mikroskopem. Díky přístrojovému vybavení úspěšně léčí i parodontitidu.