Sladké snídaně, které si zamilujete!

Dobrá a zároveň chutná snídaně dokáže náš organismus nastartovat a připravit na další den. Rozhodně bychom proto první jídlo dne neměli podceňovat. Navíc v dnešní době, kdy je výběr tak široký, rozhodně nemusíme zůstávat u takových klasik jako chleba s máslem nebo míchaná vajíčka.

zdravé snídaně

Pokud každé své ráno začínáte stravou a vyváženou snídani, s největší pravděpodobností seběhne té vzniku obezitě a diabetu. Snídaně navíc do našemu tělu potřebnou energii pro paměť A celé tělo. Mnoho z nás si dopřává zdravou snídani v pohodlí domova, najdou se ale i tací, kteří na spánek snídají a pohodlí své kanceláře. Pokud se podíváme na druh ústní na ně, najdeme dvě Protichůdné skupiny, 1 dává přednost sladké a druhá slané snídaně.

Většina Čechů ale stále dává přednost klasické snídaně v anglickém stylu, tzn. čerstvé pečivo, a míchaná vajíčka, kdo křupavá usmažené Slanina a zelenina. Mnoho z nás si nedokáže představit ráno bez hrnku horké kávy, což rozhodně není žádná novinka. Chcete začít žít zdravěji? Možná budete muset přehodnotit svůj den jídelníček, a některé nezdravé potraviny nahradit těmi zdravějšími. Je potřeba dbát na nutriční hodnotu snídaně a rozhodně se vyhýbat uzeninám a rozmrazovanému pečivo.

  • Palačinky z pohanky

sladké palačinky

Také neznáte ve svém okolí nikoho, a kdo by nemiloval čerstvě usmažené palačinky Ota? Zkuste změnu! Pohanka neobsahuje lepek a je významným zdrojem rutinu. Je dobrá pro posílení imunity a pomáhá detoxikaci od Aše tělo. Pohankové palačinky můžete ozdobit čerstvým ovocem, případně sladkým sirupem.

  • Rostlinná mléka v pohodlí domova

Rostlinná mléka a si můžete připravit i ve vlastní kuchyni a nemusíte kupovat ty předražené ze supermarketu. Potřebovat budete pouze ořechy a čistou vodu. Výborně se pro přípravu rostlinného mléka a hodí mandle, kešu oříšky https://www.nakliceno.cz/kesu/ nebo třeba kokos. Záleží jen na vás, jakému rostlinnému mléku dáváte přednost.