Virtuální nevěra je jako každá jiná

Lidé si nejsou ve vztazích věrni. Je tomu tak odjakživa, jen se mění způsob, jakým nevěrní lidé svoje zálety provádějí. Zatímco v dobách minulých se nevěra utajovala za každou cenu a milenci se skrývali v hlubokých zákoutích, dnes je tomu poněkud jinak. I když se s nevěrou většina lidí přímo nechlubí, na druhé straně existují dokonce internetové stránky, které ji propagují jako něco naprosto přirozeného . Nevěra zde není brána jako fakt, který se prostě přihodí a člověk mu podlehne, ale je záměrně vyhledávána. Ten, kdo má přece jen obavy a chce zůstat v ještě větší anonymitě, spokojuje se často s nevěrou virtuální.
lidé na seznamce

KDYŽ TO NENÍ OPRAVDU, NEJDE VLASTNĚ O NIC
Tak si to možná vysvětlují hříšníci ve virtuálním světě. Vždyť vše je jen neskutečné, nereálné a tudíž vlastně jako kdyby vůbec nebylo. Ovšem jejich partneři berou nevěru po internetu stejně opravdově a vážně jako kteroukoliv jinou v běžném životě. Možná ještě hůře, protože zde nemusí jít pouze o sex – nakonec ten se po síti opravdově provozovat nedá. Jde tu především o hledání skutečného porozumění a duševní blízkosti, a to bolí podváděného mnohem více. Proto tato navenek nevinná zábava také může snadno skončit odcizením partnerských dvojic a jejich rozchodem.
prohlížení fotek

NEBEZPEČNÉ PONAUČENÍ
Flirtovat na chatu může být opravdu lákavé. Záleží tu však stejně jako v reálném životě na charakteru každého člověka. Když virtuální vztah pomalu, ale jistě přerůstá v opravdové porozumění, nevěrný jedinec se buď vzpamatuje nebo se nechá zlákat a rozvine svoje fantazie do nebezpečné závislosti.
podprsenka na pc
V prvním případě může být tato zkušenost pozitivní, protože si člověk přizná, že něco zásadního v jeho manželství nefunguje, uvědomí si svoji odpovědnost a bude se snažit vztah znovu upevnit. Druhá možnost skýtá to nebezpečí, že podváděný partner virtuální nevěru odhalí a už jí nebude schopen odpustit.

Posted in Nezařazené