Vrásky se vám nebudou vyhýbat


Každá žena jistě ví, jak se s přibývajícím rokem mění a stárne. I když se cítí ve svém vnitřku pořád jako neskonalá mladice, ukazovatel času se i přesto odrazí na jejím vzhledu, díky čemu nastane etapa v jejím životě, která se jmenuje „vrásky“. K nim se můžete dopracovat nejen díky věku, ale i životním stylem a nahromaděným stresem.
Co na nich ale platí a je nutné je schovávat, když se jim stejně jednou nevyhnete?
oko blondýny

Krémy a jejich „hory doly“

V první řadě je potřeba si uvědomit, že vrásky jsou reakcí vaší pleti na to, že postupně stárne. Jedná se tedy o problém, který je naprosto přirozený a postihne každého člověka – jak ženy, tak muže! S tím, co je přirozené a evoluční, byste se neměly prát, ale pokud už toužíte po tom – zmírnit jich, můžete začít s krémy.
Na trhu je velké množství krémů proti vráskám, které slibují „hory doly“. To, jaká je pravda však brzy zjistíte už po několika týdnech používání. Ve většině případů se jedná o finty na zákazníky, protože nemůžete čekat od krému, který stojí pár korun výsledek, který bude milionový.
Skutečnost je více než jasná – žádný krém vás jich nezbaví úplně. Některé se ale můžou postarat o to, aby se vám kůže v jejich okolí více vyhladila a na oko „omládla“. Za takové, si ovšem musíte i pořádně připlatit.
malý krém

Laserové odstranění

V současné době je aplikace laseru na naše tělo poměrně oblíbenou technikou, která se postará o vyřešení jakéhokoliv problému v oblasti krásy. To stejné platí i o vráskách, které si díky němu můžete nechat odstranit. Možná to není ta nejpřirozenější cesta, protože s přírodou lze bojovat opravdu jen těžko, ale rozhodně vám to přidá na sebevědomí a v neposlední řadě i na krásném a mladistvém vzhledu.

Cviky obličeje

Co vám může značně ulehčit práci a taktéž peníze, jsou cviky prováděné na vaší tváři. Posilování pomocí jednoduchých cviků vám zabezpečí to, že vaše pleť bude elastická a pružná, díky čemu můžete podstatně oddálit to, že se vám na obličeji vytvoří vrásky, ze kterých budete mít mindráky.

Posted in Nezařazené