Zařizování našeho bydlení

Bydlení si můžeme přizpůsobit dle sebe, aby nám vyhovovalo a cítili jsme se doma dobře. S kompletním zařizováním nám pomůže odborný designér.

Zařizování našeho bydlení

Pamatujte na funkčnost

Doma trávíme spoustu času, přičemž je tedy důležité jeho zatížení, aby se nám tu dobře bydlelo a třeba i pracovalo. Dnešní ceny nemovitostí i vybavení nejsou nízké, a proto je zapotřebí vše promyslet. Kromě vzhledu musíme myslet na praktičnost, protože třeba taková pracovna je místo, kde by se nám měli dát pohodlně plnit pracovní a jiné povinnosti. Každá nemovitost je jiná, přičemž u takového menšího bytu musíme dávat pozor na to, aby se sem všechno vlezlo a neměli jsme stísněný pocit.

moderní ložnice

Velký vliv má celková souhra barev, aby k sobě vše hezky ladilo. Obecně platí, že bílá barva opticky rozšiřuje. Také je dobré dostat do místnosti co nejvíce světla, takže se vyhněte vysokým květinám v oknech a podobným prvkům, které příliš stíní. Nezapomínejte ani na úložné prostory, protože i když se to nezdá, tak doma máme spoustu věcí, které je potřeba někam schovat. Využít se dá místo třeba pod postelí.

Pomoc od designéra

Zařídit kompletní vybavení místnosti či celého bydlení není nic jednoduchého, protože to chce opravdu přemýšlet nad řadou věcí a mít také trochu cit, aby vše dohromady dávalo smysl a ladilo. Aby výsledek stál opravdu za to a byli jsme s ním naplno spokojení, tak si můžeme nechat udělat návrh interiéru Praha Bydesign, o který se stará specializovaná společnost. Zaměstnanec Vás vyslechne a vše s Vámi projedná, aby se mohl následně vrhnout do vizualizace, při které dává dohromady jednotlivé vybavení, barvy a rozmístění, takže zkrátka celý kompletní interiér.

obývací poko

Vizualizace se dá ještě upravit, aby byla přesně dle Vašich představ. Následuje další krok, a to v podobě realizace, kdy se vizuální prostředí přesune do reality. Firma má své dodavatele, aby byla zajištěna skutečně dobře odvedená práce, jenž bude mít dobrý výsledek. Po ukončení všech prací Vám ukážou fotky, na kterých jde perfektně vidět obrovský rozdíl před a po.