Zpříjemněte si domácnost aneb světlo v hlavní roli

Smart osvětlení neboli chytré osvětlení Philips Hue dokáže na první pohled překvapit. Když však člověk vyzkouší, co tato technologie dokáže ve všech ohledech, bude z toho naprosto unesen. Není to svícení, jak jej lidé znají, ale je to posunutí na zcela novou úroveň. Žádné nepříjemné chyby při nastavování nebo jakkoli náročné ovládání. Vše můžete spravovat prostřednictvím chytré technologie. A jestli to bude mobilní telefon nebo třeba tablet, to už spočívá jenom ve vás.

žárovky

Ovládání, které si zamilujete

To, co je na této technologií tak oblíbené, nejsou samotné zdroje světla. Ty jsou poměrně běžné, pokud jde o moderní domácnost. Největším lákadlem této technologie jsou ty možnosti nastavené. Aplikace od značky Philips je totiž natolik propracovaná, že tam nastavíte opravdu vše. Intenzita nebo barva světla jsou vlastnosti, které v dnešní době nikoho nepřekvapí. Ale nastavit si, aby světlo začalo svítit půl hodiny před vaším příchodem, to již tak běžné není. Tohle a mnohé další důvody jsou pro zákazníky natolik atraktivní, že si tuto technologii montují do své domácnosti. Vy nyní můžete také, neboť tato poměrně mladá novinka se stává stále dostupnější.
Skvělé jsou navíc ty otevřené možnosti. Zatímco někdo si vybaví touto technologií celou svou domácnost, kancelář a třeba ještě garáž, někteří lidé chtějí jenom vyzkoušet ty možnosti, a proto budou mít osazené touto technologií třeba jenom obývací pokoj a kuchyni. Díky otevřeným možnostem si navíc můžete vybrat, zdali zainvestujete desetitisíce nebo jenom tisíce korun.

pracovní stůl

Chtějte od osvětlení to nejlepší

Současná doba umožňuje realizovat opravdu technické skvosty. Toho je třeba využívat, když tady ta možnost je, a proto nahlédněte, co vám sortiment světoznámé značky Philips nabízí. V rámci technologie Hue tam najdete mnoho zajímavých prvků, které vaší domácnosti dokážou příjemně oživit.